Zum Hauptinhalt springen

Pracownik produkcji (m/k/d) w przetwórstwie metalu

Detailansicht des Stellenangebots Stellendetails zu: Pracownik produkcji (m/k/d) w przetwórstwie metalu Pracownik produkcji (m/k/d) w przetwórstwie metaluKopfbereichArbeitHelfer/in - MetallbearbeitungPracownik produkcji (m/k/d) w przetwórstwie metaluExoWork Solution GmbHVollzeitCrossen an der Elsterab sofortunbefristetHeuteStellenbeschreibungVergütung: 13,50 - 14,00Stelle im Rahmen der Arbeitnehmerüberlassung

Dla naszego renomowanego klienta z branży przetwórstwa metalu poszukujemy niezawodnych i zaangażowanych pracowników produkcji (m/k/d). Jeśli posiadasz umiejętności rzemieślnicze, doświadczenie w obróbce metalu i chcesz wykorzystać swoje zdolności w dynamicznym środowisku pracy, oferujemy atrakcyjne stanowisko.

Twoje zadania:

Obsługa maszyn do gięcia i formowania prętów metalowych.
Załadunek i odpowiednie magazynowanie przetworzonych prętów.
Nadzór nad funkcjonowaniem maszyn i wykonywanie prac konserwacyjnych.
Zapewnienie jakości produktu zgodnie z wytycznymi produkcyjnymi.
Aktywna współpraca z zespołem w celu zwiększenia efektywności procesów produkcyjnych.

Twój profil:

Doświadczenie w pracy w przetwórstwie metalu lub w porównywalnym środowisku produkcyjnym.
Wytrzymałość fizyczna i gotowość do pracy zmianowej, włączając możliwość nadgodzin.
Umiejętność pracy w zespole, niezawodność i samodzielność.
Wymagana znajomość języka polskiego.
Znajomość języka niemieckiego mile widziana, ale nie jest konieczna.

Oferujemy:

Stawkę godzinową 13,50 € oraz darmową odzież roboczą.
Przyjemne i koleżeńskie środowisko pracy.
Profesjonalne wprowadzenie i regularne szkolenia.
Długoterminowe i stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie.
Wsparcie i promowanie rozwoju zawodowego.
Jeśli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do naszego zespołu, prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail gera@exoworksolution.de lub bezpośrednio przez WhatsApp pod numer +4915780619664. Czekamy na Twoją aplikację i z niecierpliwością oczekujemy na możliwość osobistego poznania oraz powitania Cię w naszym zespole!
ArbeitsorteKarte anzeigen

Dies ist eine auf dritten Jobbörsen gefundene Stellenanzeige. Wir bieten hierfür keinen Support, können diese aber jederzeit offline stellen. Für weitere Informationen: Datenschutzhinweise | Anzeige melden.

ExoWork Solution GmbH
07613 Crossen an der Elster
Vollzeit, Unbefristet

Veröffentlicht am 08.05.2024

Jetzt Job teilen