Zum Hauptinhalt springen

Bodensteward/-stewardess

Detailansicht des Stellenangebots Stellendetails zu: Personel lotniska (k,m,d) Personel lotniska (k,m,d)KopfbereichArbeitBodensteward/-stewardessPersonel lotniska (k,m,d)Manpower GmbH & Co. KGVollzeitGörlitz, Neißeab 15.04.2024unbefristetGesternStellenbeschreibungStelle im Rahmen der Arbeitnehmerüberlassung

Praca na lostnisku :
Dla naszego duzego klienta z branzy samolotowej w Berlinie szukamy osob do obslugi lotniska.
Zacznij swoja kariere razem z Manpower. Aplikuj online. Wyslij nam swoje aktualne CV a my oddzwonimy.Proces aplikacji jest u nas szybki.
Co oferujemy:
od 17,66 EUR/ brutto na godzine nplus dodatki nocne
dodatki swiateczne i ekwiwalent urlopowy
dobre polczenie Ubahn, SBahn do lotniska
prace w zaanazowanym miedzynarodowam zespole
polskojezyczny partner z Manpower do panstwa dyspozycji
wiele znizek na renomowane marki takie jak Adidas, Hugo Boss, Jochen Schweizer, bilety na koncerty,znizki na podroze i inne
Twoje zadania na stanowisku obsluga lotniska:
Zaladowanie i wyladowanie bagazy z smaolotow,
obsluga urzadzen i pojazdow na lonisku
Transport kufrow i paczek z samolotow
przygotowanie lotniska i samolotow do wejscia pasazerow na poklad
wymagania:
potwierdzone 5 lat pracy w unii Europejskiej oraz 10 lat zamieszkania na jej terenie
bardzo dobra znajomosc jezyka angielskiego albo niemieckiego
Prawo jazdy klasy B
praca na 3 zmiany, czasem tez weekendy i dni swiateczne
zorientowanie na bezpieczenstwo swoje i pasazerow
Zainteresowany/a? wyslij nam swoje CV !
najszybciej-kliknij w link i tam bezposrednio aplikuj
albo napisz nam maila
job.nowak@manpower.de
albo zadzwon
004915146224112
Arbeitsorte

Dies ist eine auf dritten Jobbörsen gefundene Stellenanzeige. Wir bieten hierfür keinen Support, können diese aber jederzeit offline stellen. Für weitere Informationen: Datenschutzhinweise | Anzeige melden.